Ako piť Aloe vera gél?

Aloe vera nápoje

Jednou z najčastejších otázok po zakúpení nápoja Aloe Vera Gel od firmy Forever Living Products znie: "Je bezpečné piť Aloe Vera Gél každý deň, je tiež možné piť aloe celý zvyšok môjho života?"

Odpoveď je jednoznačné "ÁNO!" Aloe vera gél je prírodný a svieži, vlastne Forever Living Products vám ponúka úplne čistý aloe vera gél z vypestovanej rastliny aloe vera v ich firme, na vlastných plantážach, v ktorom nie sú pridané žiadne chemikálie a stabilizátory sú čisto prírodné (sorbitan draselný – výťažok z ihličia horského jaseňa; benzoan sodný – výťažok z lesných plodov, černíc; papaín – výťažok z papáje; xantánová živica – výťažok z morských rias; tokoferol – výťažok z pšeničných klíčkov, bez prítomnosti lepku!)

Milióny ľudí na celom svete pijú Aloe Vera Gel každý deň. Sú nadšení a zvyčajne aj radi hovoria svojim priateľom a členom rodiny o tom, ako Aloe Vera Gel od Forever Living Products zlepšil ich životy.

Aloe Vera gél pochádza z rastliny, ktorá má bezpochybne najväčší prínos pre ľudí a zvieratá. Aloe Vera gél je doplnkom výživy s najväčším obsahom výživných a zdravých látok vo svete. Patrí tam bohaté a významné množstvo vitamínov, minerálov a ďalších živín, ktoré obsahuje Aloe Vera Gél od Forever Living Products. Každý môže bez obáv využívať tento prírodný zázrak na dennej báze.

Neexistuje žiadny špeciálny postup alebo návod ako piť aloe vera, je to ako pitie šťavy. Obvykle odporúčame denne vypiť aspoň 60 ml Aloe Vera Gel rozdelených do troch dávok, ale podľa potreby môžete piť aj väčšie množstvo a viackrát počas dňa, najlepšie na lačný žalúdok.

Začnite s nižšími dávkami, aby si vaše telo zvyklo na novú látku v organizme a postupne dávku navyšujte. Keďže aloe vera spúšťa detoxikačný proces, čistí naše telo od toxínov a cudzorodých látok, veľmi dôležité je dodržiavanie pitného režimu, aby odpadové látky mohli byť vylučované z tela (močom, stolicou, potom). V opačnom prípade by síce dochádzalo k ich uvoľňovaniu, ale nemali by sa ako dostať von z tela a ich hromadenie v krvi by mohlo spôsobiť bolesti hlavy, únavu, nepohodu. Preto je pitie čistej vody pri užívaní aloe vera gélu také dôležité. Všeobecne sa odporúča užívať jeden druh aloe vera gélu tri mesiace, potom je vhodné gél prestriedať. Keďže firma Forever Living Products ponúka niekoľko druhov aloe vera gélov (Aloe Vera Gel, Aloe Berry Nectar, Forever Aloe Bits n' Peaches, Forever Freedom), nie je problém vybrať si vždy ten správny aloe vera gél pre našu potrebu.

Ak budete piť aloe vera gél každý deň, na vlastnom tele pocítite jeho pozitívne účinky a pocit lepšieho zdravia a energie pre zvládanie každodenných povinností.

Preto lepšie otázka je, "Môžem si dovoliť NEPIŤ kvalitný Aloe vera gél každý deň!?" (Verím, že odpoveď, z predchádzajúcich odsekov, už poznáte.)


Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?