Aké výhody prináša Aloe vera Shop členstvo

Jednoduchou, bezplatnou prihláškou si môžete od prvej objednávky nakupovať všetky produkty s členskou zľavou a bez poplatkov. Registrácia prináša mnoho výhod, ako sú navyšovanie zliav na výrobky, produktové prezentácie, lekárske poradenstvo, rôzne súťaže o hodnotné ceny, motivačné a cestovateľské programy, či príležitosť spoznať nových priateľov a zmeniť celkovo štýl života.

Výhodný nákup s registráciou

  • Prihláška je zdarma, doživotná a bez ďalších poplatkov.
  • Prihláška sa nezruší ani po dlhom období bez nákupu, platí v 160 krajinách sveta.
  • Po prihlásení možnosť okamžitej telefonickej alebo online objednávky, alebo nákup priamo v sklade spoločnosti Forever Living Products v Bratislave
  • Okamžitá doživotná členská zľava na všetky produkty od prvého nákupu 15 %.
  • Poradenstvo zdarma - s každým produktom dostanete všetky dostupné informácie o jeho zložení, účinkoch a použití + možnosť využiť lekárske konzultácie s členmi lekárskeho poradenského zboru
  • 30 dňová garancia v rátenia peňazí v prípade nespokojnosti s výrobkom
  • Stála cena výrobkov (spoločnosť Forever Living Products nefiguruje na burze a nie je závislá od iných dodávateľov, preto nemusí upravovať ceny produktov - ponúka vysokokvalitný produkt za primerané ceny)

Pokiaľ uskutočníte nákupy v hodnote cca 400,- EUR v priebehu ľubovoľných dvoch po sebe idúcich mesiacoch, získavate právo nakupovať s 30 % zľavou z koncových (maloobchodných) cien. Navyše vám bude spoločnost Forever Living Products vyplácať na váš účet províziu 5 % z každého uskutočneného nákupu za posledný mesiac. Provízia 5 % sa vypočítava z koncových (maloobchodných) cien.

Registračný formulár FLP

Registračný formulár FLP


Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?