10 dôvodov prečo piť Aloe Vera Gel

10 dôvodov prečo piť Aloe Vera Gel

Predstavte si, že ste narezaním otvorili list aloe a konzumujete dužinu priamo z rastliny. Najbližšie sa k tejto predstave dostanete pri pití nápoja Aloe Vera Gel od spoločnosti Forever Living Products! Táto bohatá prírodná zmes dužiny a tekutiny získala ako prvá svojho druhu certifikát International Science Council. Po prečítaní 10 dôvodov, prečo by ste mali piť Aloe Vera Gel, zistíte aj to, prečo sa aloe vera nazýva zázračnou rastlinou.

 

1. Napomáha zdravému tráveniu

Aloe vera má prirodzené detoxikačné schopnosti, čím napomáha tráviacemu traktu absorbovať výživné látky z konzumovanej potravy do krvného obehu a súčasne znížiť výskyt nepriateľských baktérií – to všetko prirodzenou cestou!

 

2. Zdravie a hygiena ústnej dutiny

Aloe vera má veľmi prospešné účinky na celkové zdravie ústnej dutiny. Preto sa pravidelným pitím Aloe Vera Gelu staráte aj o svoju ústnu dutinu, hlavne ak zároveň používate aj zubnú pastu Forever Bright Toothgel!

 

3. Utíšenie bolesti

Aloe vera je známa aj pre jej rýchly upokojujúci účinok na drobné popáleniny, rezné rany, odreniny a podráždenie pokožky. Taktiež zvyšuje tvorbu kolagénu.

 

4. Posilnenie imunitného systému

Aloe vera prirodzene podporuje imunitný systém. Vďaka obsahu prirodzených "posilňovačov" imunity mu aloe vera poskutuje dostatočné zásoby, z ktorých môže čerpať. Pravidelné pitie Aloe Vera Gelu môže vášmu imunitnému systému podať potrebnú pomocnú ruku.

 

5. Obnova kolagénu a elastínu

Aloe vera môže pridať do vášho organizmu bohaté zásoby stavebných látok na udržanie zdravej pokožky. Denný prísun týchto látok pomocou aloe vera pomôže vašej pokožke bojovať proti následkom starnutia!

 

6. Regulovanie telesnej hmotnosti a prísun energie

Pri pravidelnom užívaní prečisťuje Aloe Vera Gel tráviaci systém. Naša strava obsahuje mnoho škodlivých látok, ktoré môžu byť príčinou únavy a vyčerpania. Aloe Vera Gel vám dodá viac energie, budete sa cítiť lepšie a pomôže vám udržať zdravú telesnú hmotnosť.

 

7. Denná dávka minerálnych látok

Medzi minerálne látky obsiahnuté v aloe vera patrí vápnik, sodík, železo, draslík, chróm, horčík, mangán, meď a zinok. Aké skvelé zásoby v jednom! Všetci vieme, že pre udržanie celkového zdravia nesmie v našej strave chýbať jedlo s obsahom vitamínov a minerálnych látok. Aloe Vera Gel je prirodzený a zdravý spôsob, ako zásobiť náš organizmus týmito látkami.

 

8. Denná dávka vitamínov

Aloe Vera Gel obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C a E, kyselinu listovú a niacín. Ľudský organizmus si zásoby týchto vitamínov nedokáže vyrobiť a preto ich musíme neustále dopĺňať vhodnou stravou. Najlepším spôsobom je pravidelné pitie Aloe Vera Gelu, ktorý v našom organizme vybuduje prirodzený obranný systém.

 

9. Posilnenie vlasov

Enzýmy, aminokyseliny a stopové prvky obsiahnuté v aloe vera prirodzene posilňujú vlasy. Aloe vera posilňuje vlasové korienky, poskytuje vlasom potrebnú vlhkosť, zlepšuje ich kvalitu a zanecháva ich jemné a lesklé.

 

10. "Stavebné prvky" organizmu

Stavebnými prvkami nášho organizmu sú aminokyseliny. Osem z týchto esenciálnych aminokyselín si však organizmus nedokáže vytvoriť. Obsahuje ich však aloe vera! Pravidelným užívaním Aloe Vera Gelu zaistíte prísun týchto dôležitých aminokyselín do svojho organizmu a udržíte si tak dobré zdravie. Len si predstavte – stačí 20-100 ml denne...

 

 

Ako vidíte, z týchto 10 dôvodov vyplýva, že čistý Aloe Vera Gel, ochutený (Berry Nectar, Bits n ́ Peaches) alebo zmiešaný s nápojom Pomesteen Power (Aloe2Go), je jedným z najlepších dostupných potravinových doplnkov!


Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?