Forever Lite Ultra® with Aminotein® - vanilla, chocolate

Forever Lite Ultra® with Aminotein® - vanilla, chocolate

Forever Lite Ultra (vanilka alebo čokoláda) je skvelým doplnkom pre váš zdravý Forever Living životný štýl. Spája nové myslenie s novými technológiami a pomôže vám udržať si zdravé stravovanie a životný štýl. Forever Lite Ultra s aminoteínom je nepostrádateľným pomocníkom pri znižovaní hmotnosti a jej následnému udržaniu na požadovanej hodnote!

Viac detailov


26,75 € s DPH

Forever Lite Ultra Vanilla, Forever Lite Ultra Chocolate

Dve dávky Forever Lite Ultra denne pripravené podľa návodu s odstredeným mliekom vám dodajú 100%-nú odporúčanú dávku (ODD) vitamínov a minerálov. Forever Lite Ultra vám dodá 18 dôležitých aminokyselín, vrátane esenciálnych, neesenciálnych a vetvených aminokyselín. Obsah: 375g - približne 15 porcií v jednom balení.

Vyberte si z dvoch príchutí - vanilka alebo čokoláda!

 

Forever Lite Ultra  s aminoteínom

• Pre životný štýl s nízkym príjmom uhľohydrátov
• Súčasť programu na zvýšenie svalovej hmoty (športovci)
• Doplnenie energie pred cvičením aj po cvičení
• Veľmi vhodné pri chudnutí

 

  

Návod na použitie

Zmiešajte 1 odmerku (25g) s 300 ml mlieka  s nízkym obsahom tuku alebo s iným nápojom (sójové mlieko, voda) - použite odmerku dodanú v balení.

Pre lepšiu chuť zmiešajte s drveným ľadom alebo ovocím. Pred každým použitím zatrepte. Balenie uchovávajte uzatvorené na suchom a chladnom mieste.

Upozornenie

Nie je vhodný pre fenylketonurikov, nakoľko je zdrojom fenylalanínu.

Obsahuje sóju!

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?