Aloe Vera Gel

Aloe Vera Gel

Vzácna dužina listov aloe vera obsahuje viac ako 200 rôznych zložiek. Aloe vera má prirodzené čistiace schopnosti, ktoré pomáhajú tráviacemu traktu absorbovať do krvného obehu živiny zo stravy, ktorú jeme a súčasne podporujú rast priateľských baktérií. Je to jeden z najlepších dostupných doplnkov výživy na denné použitie.

Viac detailov


30,05 € s DPH

015

Aloe Vera Gél (1 liter)

stabilizovaný aloe vera gél (99,7%), vitamín C, antioxidant: kyselina askorbová, regulátor kyslosti: kyselina citrónová


Obsah živín v aloe vera

Proteíny (jednoduché bielkoviny) sú nevyhnutné pre všetky živé bytosti. Sú využívané pri tvorbe tkanív a energie.
Vitamíny: A, B1, B2, B6, cholín, v malom množstve B12, C, E, niacín (PP), kyselina listová.
Minerálne látky: draslík, vápnik, horčík, sodík, mangán, meď, zinok, chróm, železo, a ďalšie stopové prvky.
Aminokyseliny (stavebné zložky bielkovín): v géle sa nachádza 20 z celkového množstva 22 aminokyselín, ktoré sú nevyhnutné pre ľudský organizmus a 7 z celkového počtu ôsmich esenciálnych aminokyselín, ktoré si ľudský organizmus nevie vyrobiť, musíme ich dodávať potravou.
Cukry – sacharidy: dôležitý je polysacharid acemannan, ktorý dokáže prenikať do krvi a má imunostimulačné účinky.
Enzýmy: sú veľmi dôležitou súčasťou. V dnešnej potrave sa nám ich nedostáva, pretože je to termolabilná látka, ktorá sa ničí už pri 40 *C. Takže všetky pasterizované, konzervované a inak tepelne upravované potraviny už enzýmy neobsahujú. V aloe vera je veľa druhov enzýmov, ktoré pomáhajú štiepiť potravu, čím napomáhajú tráveniu. Všetky živiny v našej potrave sa môžu účinne absorbovať. Bez enzýmov nefunguje správne trávenie, to má za následok poruchy imunitného systému a s tým súvisiace rôzne ochorenia.
Mastné kyseliny (3 hlavné typy): pôsobia ako silné protizápalové činidlá. Tri najznámejšie: cholesterol, campesterol a D-sitosterol.
Saponíny: tvoria 3 % gélu, sú to látky, ktoré majú čistiace a antiseptické účinky.
Lignín: drevitá látka, ktorá má obrovskú schopnosť prenikať (a keď má pri sebe iné účinné látky, zoberie ich so sebou) cez kožu pri krémoch, cez sliznice pri vnútornom používaní.
Antrachinóny: vo vysokej koncentrácii majú preháňajúci účinok – vysoký obsah antrachinónov je v šupke listu, preto spolčnosť Forever používa iba čistý gél z vnútra listu! Antrachinóny majú vynikajúce analgetické (bolesť tlmiace), antibakteriálne, protiplesňové a virucídne účinky. Antrachinóny dodávajú šťave horkú chuť a žltú farbu.

Aloe vera

• Harmonizácia imunitného systému. Jeho úlohou je chrániť organizmus pred zmenami spôsobenými inváziou mikroorganizmov, ako sú baktérie, vírusy alebo pozmenenými bunkami, ako sú nádorové.
• Zníženie toxicity organizmu
• Dužina z aloe vera nepôsobí negatívne s ničím, s čím príde do styku. Či už je to akékoľvek jedlo alebo lieky. Naopak, podporí výrazne ich účinky. Eliminuje vedľajšie negatívne účinky rôznych iných prípravkov.
• Harmonizácia metabolických funkcií (látková výmena)
• Tráviaca sústava
• Protizápalový účinok – využitie pri zápalových ochoreniach, popáleninách, zápalových procesoch na koži...
• Protivírusový účinok
• Protiplesňový účinok
• Regenerácia buniek
• Antipyretický účinok (znižovanie horúčky)
• Zvýšenie prahu bolesti

Návod na použitie

• Dávkovanie: užívať 20 - 120 ml denne.
• Pred použitim dobre premiešajte.
• Po otvoreni uchovavajte v chladničke.

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?