Forever Freedom

Forever Freedom

Glukozamín sulfát a chondroitín sulfát – dve prirodzene sa vyskytujúce látky, ktoré sú známe svojimi účinkami na zdravú funkciu kĺbov a ich pohyblivosť, spojené sú s výživnými látkami rastliny aloe vera. Ďalej je pridaný MSM, primárny zdroj biologicky dostupnej síry, ktorú organizmus potrebuje na udržanie zdravých spojivových tkanív a funkciu kĺbov. Obsahuje extrakt z mäkkýšov.

Viac detailov


42,52 € s DPH

196

Forever Freedom (1 liter)

Zloženie

Stabilizovaný aloe vera gél (88,9% hmotnostných), sorbitol, prírodný pomarančový koncentrát (príchuť), fruktóza, síran glukozamínu, síran chondroitínu, prírodná pomarančová príchuť, metylsulfonylmetán (MSM), kyselina askorbová (vitamín C - antioxidant), kyselina citronová, sorbitan draselný a benzoan sodný na zachovanie chuti, tokoferol (vitamín E - antioxidant). Obsahuje mäkkýše (morský rak, krab).

Forever Freedom

• Zdravá chrupavka a funkcia kĺbov
• Zosilnenie spojivového tkaniva, zlepšenie výživy kostí a kĺbov
• Zdravá pokožka, vlasy, nechty
• Regenerácia a obnova chrupavky. Zvýšená bio-prístupnosť (lepšia absorpcia) je dosiahnutá vďaka látkam obsiahnutým v aloe vera géle.
• Vhodný ďalej pri: artritíde (aj reumatoidná a osteoartróza), psoriatickej artritíde, dne, zápaloch chrbtice, tenisovom lakti, bolesti a stuhnutí v ramene, opakujúcich sa vytknutiach, bolestiach chrbtice, ischiase, svalovom reumatizme, bolesti a stuhnutí svalov, šliach a ich úponov, bolesti z námahy každodenného života.
• Súčasť podpory pri ateroskleróze a ischemickej chorobe srdca, pri vysokom krvnom tlaku

Návod na použitie

• Dávkovanie: užívať 20 - 120 ml denne. Pred použitím dobre premiešajte.
• Po otvorení uchovávajte v chladničke.
• Pri dlhotrvajúcich ochoreniach odporúčam užívať dlhodobo (3 a viac mesiacov). Žiadaný výsledok sa dostaví, ale chce to čas.

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?