Forever Aloe2Go

Forever Aloe2Go

Milujete priaznivé účinky Aloe Vera Gelu, ako aj sladkú a výživnú chuť nápoja Pomesteen Power. To najlepšie z oboch nápojov v jednorázovom, pohodlnom fóliovom vrecúšku! Forever Aloe2Go môžete piť kedykoľvek a kdekoľvek – v práci, na prechádzke, v aute. Jednoducho vezmite vrecúško, odtrhnite na označenom mieste a vychutnajte si naraz dva chutné výživné nápoje!

Viac detailov


86,58 € s DPH

270

Forever Aloe2Go (30 vrecúšok, obsah jedného 88,7ml.)

Neprekonateľný antioxidačný koktail, ktorý obsahuje výťažky z granátových jabĺk, hrušiek, magostany, malín, černíc, čučoriedok a hroznových jadierok. Môže vám dať potrebnú energetickú silu s úžasnou chuťou tým, že dodá vášmu organizmu komplexné uhľovodíky. Granátové jablko má dokonca viac antioxidantov ako čučoriedky, víno alebo zelený čaj. Plod mangostany má zo všetkého ovocia najvyšší obsah xantónov (imunitný systém). Aloe Vera Gél poskytuje prirodzenú podporu pre organizmus.

Forever Aloe2Go

• Kožné choroby, suchá koža
• Artritída
• Tráviace ťažkosti, pálenie žáhy, Crohnova choroba
• Imunita 
• Hypertenzia, trombóza žíl
• Pečeň, obličky - nefróza
• Onkologické ochorenia

Návod na použitie

Pred použitím dobre pretrepte. Odtrhnite na označenom mieste. Obsah jedného balenia užívajte raz alebo dvakrát denne, pokiaľ možno medzi jedlami. Akúkoľvek nespotrebovanú dávku skladujte v chladničke, kvôli adekvátnemu účinku ju spotrebujte do 24 hodín.

Nepoužívajte, ak vrecúško pred otvorením tečie alebo je poškodené.

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?