Forever Freedom2Go

Forever Freedom2Go

Vychutnajte si všetky priaznivé účinky nápoja Forever Freedom skombinované s exotickou chuťou granátového jablka v pohodlnom, jednorázovom vrecúšku. Forever Freedom2Go obsahuje patentované, stabilizované aloe vera s prídavkom glukosamínu, chondroitínu, MSM a sladkej chuti šťavy z granátového jablka, bohatého na antioxidanty.

Viac detailov


101,40 € s DPH

306

Aloe Freedom2Go

Ľudí s problémami pohybového aparátu, najmä čo sa týka chronických bolestí kĺbov a chrbtice, je stále viac a sú stále mladší. Je to spôsobené najmä rýchlym životným štýlom dnešnej doby - málo pohybu, veľa sedenia za počítačom, zlé stravovacie návyky, málo spánku. Ako môžeme vidieť, moderná doba prináša nielen novinky, ktoré nám pomáhajú v živote, ale aj "novinky" v oblasti zdravotných rizík.

Kĺb predstavuje spojenie dvoch kostí, pričom je obalený v ochrannom kĺbovom puzdre. Aby sa pri pohybe kosti o seba netreli, sú ich konce chránené chrupavkou. Ak sa chrupavka poškodí, dochádza k degeneratívnym zmenám, ktoré následne postihujú a rozširujú sa aj na kosti a väzy. Kĺb ostáva poškodený a dochádza k čiastočnej alebo úplnej strate jeho funkcie. Človek takto postihnutý trpí bolesťami, najmä ráno pri prebúdzaní, stupňujú sa pri fyzickej námahe.

 

Forever Freedom2Go

• Akútne a chronické zápaly kĺbov
• Reumatoidná artritída a psoriatická artritída
• Zápal chrbtice
• Tenisový lakeť, bolesti a stuhnutia v ramene
• Osteoporóza

Forever Freedom2Go je vhodné užívať pri nadmernej fyzickej námahe, pomáha odstraňovať svalové kŕče a bolesti svalov a šliach. Vynikajúci je aj pri zotavovaní sa po rôznych zraneniach a úrazoch, zrýchlenie rekonvalescencie.

Návod na použitie

Pred použitím dobre pretrepte. Obsah vrecúška pite raz alebo dvakrát denne, najlepšie pred jedlom. Nedopité vrecúško uložte do chladničky. Aby sa neznížili účinky nápoja, je nutné skonzumovať otvorené vrecúško do 24 hodín.

Ak je vrecúško prasknuté alebo poškodené, nápoj nepite.

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?