Forever Hand Sanitizer

Forever Hand Sanitizer

Tento antibakteriálny gel na ruky je navrhnutý tak, aby zahubil 99,99 % baktérií. Naša hydratačná formula obsahuje upokojujúci aloe vera gél spolu s pozitívnymi účinkami medu. Forever Hand Sanitizer má ideálnu veľkosť, aby ste ho mohli mať poruke kdekoľvek a kedykoľvek.

Viac detailov


3,79 € s DPH

318

Forever Hand Sanitizer s aloe vera a medom (59 ml)

Keď sa usilujete zachovať svoje zdravie a zdravie svojej rodiny, niektorých z vašich najväčších nepriateľov nemôžete vidieť. Ako aktívna rodina prichádzate do styku so všetkým – vrátane množstva baktérií. Forever dezinfekčný roztok na ruky s aloe a medom zničí 99,99 % baktérií. Stabilizované aloe s upokojujúcim účinkom a hydratujúci med, pri čistení, zjemnia vaše ruky a dodajú im vlhkosť – nehovoriac o príjemnej vôni citróna a levandule. Fľaša s objemom cca 60 ml má tú správnu veľkosť, aby ste ju mohli mať stále a kdekoľvek poruke! Povedzme si pravdu – ak vaša rodina žije aktívnym životom, nemáte k dispozícii veľa prostriedkov, aby ste sa vyhli kontaktu s baktériami. Môžete sa ich však rýchlo zbaviť. Forever dezinfekčný roztok na ruky – malá fľaša prinášajúca veľký pokoj v duši.

Obsahuje

Ethyl Alcohol, voda, stabilizovaný Aloe Vera Gel (Aloe Barbadensis Leaf Juice), med, isopropyl alkohol, Fragrance (Parfum), glycerín, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Myristate.

Návod na použitie

Dôkladne si navlhčite ruky prípravkom. Energicky si ich trite o seba, kým nebudú suché. Deti do 6 rokov by mali tento výrobok používať pod dohľadom.

Upozornenie

Len na externé použitie. Horľavina. Zabráňte kontaktu s ohňom. Produkt neaplikujte do očí a nepoužívajte ho v blízkosti očí. V prípade kontaktu si oči dôkladne vymyte vodou. Zabráňte kontaktu s poranenou pokožkou. V prípade výskytu a pretrvávania vyrážok alebo podráždenia kože výrobok prestaňte používať a poraďte sa s lekárom. Skladujte mimo dosahu detí. V prípade požitia ihneď vyhľadajte lekársku pomoc.

Odborný článok

Prečítajte si viac v odbornom článku Doc. MVDr. Vojtecha Lisáka, CSc., MPH., člena poradného zboru FLP SR a ČR.

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?