Forever Aroma Spa Collection

Forever Aroma Spa Collection

Doprajte svojim zmyslom túto kolekciu troch prípravkov zo série nových aromaterapeutických výrobkov do kúpeľa. Ponorte sa do kúpeľa s relaxačnou soľou, umyte sa relaxačným sprchovým gélom a potešte sa relaxačnou masážnou emulziou. To všetko vám vo vašej kúpeľni prinesie maximálny pôžitok!

Viac detailov


67,58 € s DPH

285

Aroma Spa Collection

Oddávajte sa pôžitku svojich zmyslov kolekciou troch aromaterapeutických prípravkov do kúpeľa: Relaxačnej soli do kúpeľa, Relaxačného sprchovacieho gélu a Relaxačného masážneho mlieka. Či ich použijete postupne všetky, alebo každý zvlášť, vychutnáte si pôžitok z aromaterapeutického kúpeľa v pohodlí svojho domova!

Krok 1

Odplavte svoje starosti pomocou Relaxačnej soli do kúpeľa, obohatenej o legendárnu soľ z Mŕtveho mora, levanduľu a iné esenciálne oleje.

Krok 2

Umyte sa Relaxačným sprchovacím gélom; použite špongiu z lufy, aby ste odstránili z tela odumreté bunky a vyhladili pokožku.

Krok 3

Zvlhčite si pokožku aromatickým, zjemňujúcim Relaxačným masážnym mliekom – vynikajúce zakončenie vášho jedinečného zážitku z domáceho kúpeľa.

Aromatická kolekcia do kúpeľa obsahuje

• Relaxačnú soľ do kúpeľa (č. 286), obsah 350 g
• Relaxačný sprchovací & masážny gél (č. 287), obsah 192 ml
• Relaxačné masážne mlieko (č. 288), obsah 192 ml

Poznamka

Výrobky sa predávajú aj zvlášť

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?