Relaxation Bath Salts

Relaxation Bath Salts

Rozpustite svoje starosti v kúpeli s aromatickou zmesou legendárnej soli z Mŕtveho mora, levanduľového a ďalších esenciálnych olejov. Len dve polievkové lyžice tejto soli potrebujete na upokojujúci relaxačný kúpeľ!

Viac detailov


24,53 € s DPH

286

Relaxation Bath Salts (350 gramov)

Odplavte svoje starosti pomocou aromatickej zmesi legendárnej soli z Mŕtveho mora, levandule a iných esenciálnych olejov.

Už od čias starovekých Egypťanov ľudia z celého sveta cestujú k Mŕtvemu moru kvôli jeho známym terapeutickým účinkom. Soľ z Mŕtveho mora dokáže vynikajúco upokojiť a hydratovať vašu pokožku.

Levanduľa je dobre známou rastlinou v aromaterapii kvôli svojim upokojujúcim účinkom. Preukázalo sa, že aromaterapia využívajúca levanduľu a iné esenciálne oleje pomáha pri problémoch so spánkom a celkove upokojuje.

Forever Living spojili tieto dve zázračné zložky v Relaxačnej soli do kúpeľa a vytvorili jeden z najupokojujúcejších elixírov na súčasnom trhu. Potrebujete iba dve polievkové lyžice tejto soli a dosiahnete blahodarný, upokojujúci zážitok z kúpeľa, na ktorý nikdy nezabudnete!

Návod na použitie

Pri napúšťaní vody vsypte do vane približne dve polievkové lyžice Relaxačnej soli do kúpeľa. Aby ste dosiahli čo najlepší výsledok, nechajte soľ úplne rozpustiť (ak je to potrebné, rukou jemne vodu premiešajte).

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?