Relaxation Shower Gel

Relaxation Shower Gel

Vychutnajte si prvotriednu starostlivosť o pokožku zakaždým, keď sa sprchujete s voňavým sprchovým gélom Relaxation Shower Gel, ktorý obsahuje aloe vera, esenciálne oleje a výťažky z ovocia. Tento relaxačný gél jemne čistí vašu pokožku a zanecháva pocit sviežosti a čistoty po celý deň!

Viac detailov


20,29 € s DPH

287

Relaxation Shower Gel (192 ml)

Vychutnajte si modernú starostlivosť o pokožku zakaždým, keď sa budete sprchovať alebo kúpať s týmto relaxačným sprchovacím gélom. Relaxation Shower Gel má zvlhčujúci a upokojujúci účinok aloe vera, esenciálnych olejov, ovocných výťažkov, levandule, bergamotového a uhorkového extraktu - FOREVER vytvoril sprchovací gél, ktorý si zamilujete.

Používajte ho spolu so špongiou z lufy a jemným drhnutím sa zbavte vašich starostí. Vaša pokožka si zamiluje zvlhčenie a hodvábnu jemnosť tohto sprchovacieho gélu – a vy si zamilujete jeho upokojujúcu vôňu.

Cíťte sa sviežo a čisto s Relaxation Shower Gel - vynikajúci spôsob, ako začať alebo skončiť každý váš deň!

Návod na použitie

Relaxačný sprchovací gél aplikujte pri sprchovaní alebo pri kúpeli. Použite pritom špongiu z lufy alebo inú špongiu. Používajte spolu s Relaxation Bath Salts, aby ste dosiahli úžasný zážitok z kúpeľa.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?