Relaxation Massage Lotion

Relaxation Massage Lotion

Doprajte svojej pokožke skutočný zážitok! Priaznivé účinky aloe vera, esenciálnych olejov, bieleho čaju a výťažkov z ovocia – to všetko obsahuje zvláčňujúce nemastné relaxačné mlieko. Toto výnimočné mlieko je ideálne po použití soli Relaxation Bath Salts alebo sprchového gélu Relaxation Shower Gel.

Viac detailov


22,97 € s DPH

288

Relaxation Massage Lotion (192 ml)

V Relaxation Massage Lotion sa spájajú účinky aloe vera, esenciálnych olejov, bieleho čaju a ovocných extraktov – je ideálne na použitie po kúpeli s Relaxation Bath Salts alebo Relaxation Shower Gel.

Forever použil aloe vera, známe pre svoje upokojujúce a zvlhčujúce vlastnosti a pridali levanduľu a biely čaj. Levanduľa vám perfektne pomôže uvoľniť sa, biely čaj dodáva masážnemu mlieku osviežujúcu a sviežu vôňu. Esenciálne oleje z aromatického kvetu bergamotového citrusového ovocia spolu s extraktom z uhorky dopĺňajú toto zvláčňujúce mlieko.

Relaxačné masážne mlieko od FOREVER je vynikajúcim zakončením vášho dňa plného stresu a napätia. Jednoducho ho naneste na pokožku a zbavte sa vašich starostí masážou!

Návod na použitie

Po kúpeli s Relaxation Bath Salts alebo Relaxation Shower Gel jemne osušte pokožku uterákom tak, aby zostala mierne vlhká. Relaxation Massage Lotion vmasírujte do pokožky a vaša pokožka bude hebká a telo hodvábne hladké.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?