Avocado Face & Body Soap

Avocado Face & Body Soap

Toto prírodné a jemné mydlo má bohaté výživné a hydratačné vlastnosti avokádového masla, ktoré zanechá vašu pokožku tváre a tela krásne hebkú a čistú. Svieža citrusová vôňa vás osvieži pri každom použití.

Viac detailov


6,01 € s DPH

284

Avocado Face & Body Soap (142 gramov)

Avokádové mydlo na tvár a telo vyrobené zo stopercentného avokádového masla miluje vašu pokožku a pri čistení ju zvlhčuje vďaka prírodným a omladzujúcim vlastnostiam tohto zázračného ovocia.

Avokádo ponúka úľavu pre takmer každý typ pleti, jemne a bez podráždenia čistí mastnú pokožku a zároveň udržiava póry čisté a zdravé. Suchú, citlivú pokožku rýchlo upokojuje, preniká do jej vnútra, pričom ju vyživuje a zvlhčuje. A pretože zvlhčuje a čistí, avokádové mydlo na tvár a telo pôsobí aj dlho po tom, ako ste sa ním umyli.

Jemná vôňa čerstvého citrusu je synonymom hebkosti, pružnosti a zdravia vašej pokožky po celý deň.

Návod na použitie

Aplikujte avokádové mydlo na tvár alebo telo a pokožku vyčistite podľa potreby. Potom pokožku dôkladne opláchnite a utrite dosucha.

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?