Aloe Lips

Aloe Lips

Najjemnejší balzam na pery, tvorený kombináciou aloe, jojobového oleja a včelieho vosku, ktorý je vhodný do každého ročného obdobia. Chráni, zjemňuje a hydratuje popraskané a suché pery pri zdolávaní kopcov, surfovaní na mori alebo v záhrade. Vďaka jeho baleniu ho môžete mať vždy po ruke.

Viac detailov


4,01 € s DPH

022

Aloe Lips with Jojoba (balzam na pery, 4,25 gramov)

Aloe Lips upokojuje, vyhladzuje a zvlhčuje popraskané a suché pery a napomáha pri prevencii herpesu. Chráni naše pery dokonca v najextrémnejšom počasí. Jeho účinok však týmto nekonči. Či sa lyžujete alebo opaľujete, máte piknik pri rieke alebo si opekáte na záhrade, majte Aloe Lips vždy po ruke.

Je ideálnym pomocníkom v núdzových situáciách, ako je napr. uštipnutie hmyzom alebo drobné rezné rany či popáleniny, a jeho rozmery ho ideálne predurčujú na nosenie v kabelke alebo v balíčku prvej pomoci.

Návod na použitie

Aplikujte na pery pravidelne ako zvlhčovač, najmä v podmienkach extrémneho počasia. Aplikujte na drobné rezné rany a popáleniny alebo uštipnutia hmyzom ako núdzový prostriedok.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?