Aloe Hand & Face Soap

Aloe Hand & Face Soap

Tekuté hydratačné mydlo Aloe Hand & Face Soap čistí jemne, pretože má nedráždivé zloženie typu „žiadne slzy“. Je biologicky odbúrateľné, má vyvážené pH a je vhodné pre celú rodinu.

Viac detailov


15,13 € s DPH

038

Aloe Hand & Face Soap (tekuté mydlo, 473 ml)

Aloe Hand & Face Soap je bohaté, perleťové, zvlhčujúce mydlo na tvár a ruky s veľkým obsahom aloe. Vytvára bohatú penu, ktorá sa ľahko aplikuje a odstraňuje. Aloe Hand & Face Soap, zanecháva pokožku čistú s príjemným, hodvábne jemným pocitom, minimalizuje pritom podráždenia, ktoré sa môžu vyskytnúť pri niektorých tuhých mydlách.

Je biologicky odbúrateľné, má regulované pH a nie je dráždivé, je dostatočne jemné na každodenné umývanie tváre, rúk alebo celého tela. Je v nádobke so šikovnou pumpičkou s jednoduchým používaním; tento príjemne voňajúci výrobok môžu používať všetci, dospelí i deti.

Návod na použitie

Stlačením dávkovača aplikujte malé množstvo Aloe Hand & Face Soap na mokré ruky. Jemne vytvorte hustú penu, ktorá dôkladne čistí. Opláchnite teplou vodou a vysušte.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?