Gentleman's Pride

Gentleman's Pride

Bezalkoholová zmes lubrikantov a zvlhčovačov, kombinovaných s čistým stabilizovaným aloe vera gélom. Gentleman's Pride je zjemňujúci balzam po holení s príjemnou mužskou vôňou. Kombinovaný s rozmarínom a rumančekom pôsobí zjemňujúco a upokojujúco.

Viac detailov


17,20 € s DPH

070

Gentleman's Pride (118 ml)

Balzam po holení, zvlhčovač a kondicionér pokožky, bez alkoholu.

Keď sa chirurgicky ostrá žiletka pohybuje po pokožke, často zasiahne hlbšie, než by mala a spôsobí tak zárezy alebo škrabance a pokožka je suchá a podráždená. Bežné peny a krémy často obsahujú povrchovo aktívne latky, ktoré prispievajú k vysušovaniu vonkajšej vrstvy pokožky.

Spoločnosť Forever Living po niekoľko rokov vyvíjala dokonalý prostriedok po holení, pričom sa snažila vyhnúť zloženiam, ktoré sú na báze alkoholu, a ktoré vysušujú pokožku a dráždia drobné poranenia. Teraz je dostupný vo forme hodvábne hladkého balzamu, ktorý ako kondicionér upokojuje a obnovuje pokožku po holení alebo po vystavení pokožky nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Stabilizovaný Aloe Vera Gél je tým správnym riešením, najmä vďaka mixu bohatých zvláčňovacích a zvlhčovacích zložiek a emulgátorov. Jeho zloženie bez obsahu alkoholu obsahuje tiež špeciálne kondicionéry na upokojenie pokožky, ako je napríklad rozmarín lekársky a rumanček pravý.

Hoci tento prípravok nazývame after-shave, možno ho použiť kedykoľvek na utíšenie podráždenia žiletkou alebo v dôsledku nadmerného vystavenia pokožky slnku či vetru. Muži i ženy si určite obľúbia tento vynikajúci balzam po holeni pre pocit sviežosti, čistoty a jemnosti, ktorý na tvári zanecháva.

Návod na použitie

Aplikujte podľa potreby po holení alebo po vystavení pokožky nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?