Aloe-Jojoba Shampoo

Aloe-Jojoba Shampoo

Vaše vlasy budú lesklé, hebké a ľahko upraviteľné pomocou tohto šampónu s aloe vera a vyváženým pH. Pomáha udržiavať zdravé vlasy a pokožku. Svojou enzymatickou aktivitou odlupuje a odstraňuje odumreté bunky a umožňuje regeneráciu zdravého tkaniva. Jemný, koncentrovaný, s dlhodobým účinkom, vhodný na všetky typy vlasov.

Viac detailov


21,64 € s DPH

521

Aloe-Jojoba Shampoo (šampón na vlasy, 296 ml)

 

Aloe-Jojoba Shampoo je jemný šampón, vhodný na všetky druhy vlasov. Pomáha odstraňovať lupiny, upokojuje vlasovú pokožku a zanecháva vlasy lesklé a ľahko tvarovateľné. Má ľahký antibakteriálny účinok, zmierňuje podráždenie, alergie, zápalové procesy.

Hlavnou zložkou šampónu (okrem šťavy z listov Aloe Barbadensis) je jojoba, ktorá dodáva keratinizujúci efekt, ktorý vyzdvihuje prirodzené farby a lesk vlasov.

Ďalšou zložkou šampónu je éterický levanduľový olej s upokojujúcou vôňou, ktorý dodáva vlasom lesk a posilňuje pokožku hlavy.

Posledný olej je veľmi vzácny - šípkový olej - prirodzene obsahuje vitamín A avitamín C. Šípkový olej napomáha pokožke hlavy, aby zostala hydratovaná.

 

Návod na použitie

Naneste na mokré vlasy a vmasírujte do pokožky, kým nevytvoríte bohatú penu. Dôkladne opláchnite. Ak je to potrebné, postup zopakujte. Potom vlasy znova starostlivo opláchnite, aby boli úplne čisté. Predosiahnutie najlepších výsledkov následne použite prípravok Aloe-Jojoba Conditioning Rinse.

 

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?