Aloe-Jojoba Conditioning Rinse

Aloe-Jojoba Conditioning Rinse

Forever Living Products vylepšila tento kondicionér na vlasy! Nové zloženie, obohatené o vitamínový B-komplex a hydrolyzovaný proteín, pôsobí ešte väčšou hydratačnou silou, ktorá dodá vašim vlasom perfektný vzhľad a lesk!

Viac detailov


20,00 € s DPH

522

Aloe-Jojoba Conditioning Rinse (kondicionér, 296 ml)


Aloe-Jojoba Conditioning Rinse, určený na aplikáciu po použití šampónu Aloe-Jojoba Shampoo, je k vašim vlasom jemný, ale zároveň účinný. Skvelá kombinácia stabilizovaného aloe vera a jojoby, ktorá je zložkou na odstránenie elektrostatického náboja, dáva vašim vlasom pocit sviežosti a jemnú eleganciu.

Okrem jojoby je kondicionér obohatený o vitamín B komplex, makadamový olej, ktorý je známy svojimi zvláčňujúcimi účinkami a je bohatý na nenasýtené tuky (hydratácia pokožky) a levanduľový esenciálny olej, ktorý dosá vašim vlasom lesk a viac poddajnosti.

Doprajte svojim vlasom ošetrenie pomocou pH-vyváženého kondicionéru Aloe-Jojoba Conditioning Rinse, aby vyzerali ako z kaderníckeho salónu!

 

Návod na použitie

Po použití šampónu Aloe-Jojoba Shampoo vmasírujte Aloe-Jojoba Conditioning Rinse do vlasov a nechajte pôsobiť dve až tri minúty. Potom vlasy starostlivo opláchnite a vysušte.

 

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?