25th Edition Perfume Spray for Women

25th Edition Perfume Spray for Women

25th Edition for Women je kombináciou sviežej vône kytice bielych kvetov s teplou zmyselnou vôňou dreva, ktoré spolu vytvárajú jemný, ale výnimočný základ pre každú ženu.

Viac detailov


54,70 € s DPH

208

25th Edition Perfume Spray for Women (50 ml)

Vyrobené špeciálne pre spoločnosť Forever Living Products k jej 25. výročiu založenia.

25th Edition for Women je svieža kytica bielych kvetov, ktorá zladila jemné okvetné lístky s teplou zmyselnou vôňou dreva, a tak spolu vytvára jemný a hlboký ženský princíp.

Táto jedinečná vôňa kytice sa skladá z úchvatnej kvetinovej vône kaktusu a iskriaco žltej frézie, ovinutej brečtanovými lístkami, ktoré zvýrazňujú bujný zelený odtieň. V strede kytice sa spomedzi priehľadných lupeňov ruží vynímajú biele lupienky kvetov hviezdneho jazmínu, bielej ľalie a magnólie. Jemné vetvičky čerešňového dreva, prirodzená vôňa pokožky a patchouli, zaujme ženskú zmyselnosť a zvýrazní  jasnú kvetinovú vôňu.

Prilákajte svoje zmysly na svieže a aromatické vône parfumu pre ženy!

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?