25th Edition Cologne Spray for Men

25th Edition Cologne Spray for Men

25th Edition for Men je voňavá kolínska voda pre mužov s dráždivo zmyselnou kombináciou ovocnej, rastlinnej a drevenej zložky, ktoré sú stále svieže a dlho pretrvávajú.

Viac detailov


54,70 € s DPH

209

25th Edition Cologne Spray for Men (50 ml)

Vyrobené špeciálne pre spoločnosť Forever Living Products k jej 25. výročiu založenia.

25th Edition for Men je dráždivo aromatická, voňavá kolínska voda pre mužov, so zmyselnou kombináciou ovocnej, rastlinnej a drevenej zložky, ktoré sú stále svieže a dlho pretrvávajú.

Hlavnou súčasťou je podrvená bazalka a stredozemská levanduľa, v kombinácii s osviežujúcou prímesou ľadového ananásu a kalabrijského bergamotu. Závan tejto jemne ovocne aromatickej zmesi zasiahne priamo do srdca vďaka aróme jablka, ktorá posilňuje vôňu muškátových a čajových listov. Vône sa ďalej rozvinú do mužského základu pomocou machu z duba, santalového dreva, intenzívnych zmyselných prímesí, cédrového dreva z Virgínie a tonka zŕn.

Prilákajte svoje zmysly na svieže a aromatické vône kolínskej vody pre mužov!

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?