Forever Alpha-E Factor

Forever Alpha-E Factor

Alpha-E Factor obsahuje bohatú zmes aktívne pôsobiacich zložiek na regeneráciu pokožky, ako aj hydratačné látky na zvlhčenie suchej citlivej pokožky. Vďaka tomuto zloženiu je jedným z najuniverzálnejších produktov pre starostlivosť o pokožku, aký bol kedy predstavený!

Viac detailov


40,62 € s DPH

187

Forever Alpha-E Factor (30 ml)

Antioxidačná tekutina, ktorá bojuje proti poškodeniam spôsobených voľnými radikálmi, ktoré zapríčiňujú 80% poškodení našej pleti.

Forever Alpha-E Factor obsahuje

• Vitamín E: bojuje proti poškodeniam voľnými radikálmi, hojí
• Vitamín A: zvyšuje elasticitu, normalizuje suchú pleť, antibiotické vlastnosti (pri akné, bežné kožné infekcie)
• Vitamín C: zvyšuje elasticitu, účinný proti infekciám a tvorbe šupín
• Lecitín: zvláčňuje pleť, čím zlepšuje jej pružnosť
• Olej z boragových semien - obnovuje vlhkosť pokožky
• Bisabolol: éterický olej, vhodný pre citlivú pleť

Návod na použitie

Forever Alpha-E Factor je balený v malých sklenených fľaštičkách s dávkovačom. Aplikujte zopár kvapiek na tvár a krk, potom jemne vklepávajte končekmi prstov. Pre maximálny účinok aplikujte Alpha-E Factor a Forever Alluring Eyes, po ktorých by mali nasledovať  krém R3 a Recovering Night Creme (nočný krém) alebo Firming Foundation Lotion (spevňujúci denný krém).

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?