Forever Alluring Eyes

Forever Alluring Eyes

Tento revitalizačný krém na oči zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky, pričom redukuje tvorbu jemných vrások, zjemňuje opuchy dolných viečok a tmavé kruhy pod očami. Forever Alluring Eyes obsahuje aloe, prírodné zjemňovače pokožky získané z kokosového orecha a jojobových olejov a prírodný vitamín E - výživné látky na zlepšenie a zvlhčenie pokožky.

Viac detailov


29,78 € s DPH

233

Forever Alluring Eyes (28,3 g)

Forever Alluring Eyes je revitalizačný krém určený na aplikáciu okolo očí. Bol vyvinutý veľmi starostlivo za pomoci modernej technológie a najlepších ingrediencií - zlepšuje hebkosť a elasticitu pleti, obmedzuje tvorbu vrások a tmavých kruhov pod očami.

Hlavné ingrediencie

• Extrakt z Aloe Barbadensis (aloe vera gél) - prírodná látka s hojivými účinkami
• Kaprilový triglycerid - z kokosového oleja, ktorý zvlhčuje bez ťaživého mastného pocitu
• Jojobové estery z jojobového oleja - vynikajúce pleťové kondicionéry a zvlhčovače
• Glycerín - pomáha pokožke udržať si vlhkosť
• Skvalén - pomáha minimalizovať tvorbu vrások
• Hyaluronát sodný - dodáva pokožke maximálne zvlhčenie vďaka svojej extrémne vysokej afinite k vode. Pomáha zvýšiť jemnosť a elasticitu a minimalizuje známky vrások, tmavých kruhov a opuchov kože.
• Tokoferol - zdroj vitamínu E,  zmäkčuje a zvlhčuje pokožku

Návod na použitie

Jemne aplikujte okolo očí.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?