R3 Factor Skin Defense Creme

R3 Factor Skin Defense Creme

Udržte si prirodzenú vlhkosť pokožky, obnovte jej pružnosť a oživte jej žiarivý vzhľad! Proti príznakom starnutia pokožky je pleťový ochranný krém R3. Obsahuje kombináciu stabilizovaného aloe vera gélu, rozpustného kolagénu, alfahydroxykyselín a pleťovej výživnej zmesi, obsahujúcej vitamíny A a E. Je ideálny aj na jemné mimické vrásky a poškodenú pokožku, pomáha udržiavať zdravú farbu a vzhľad.

Viac detailov


37,88 € s DPH

069

Forever R3 Factor Skin Defense Creme (56,7 g)

Pomáha pokožke udržať (RETAIN) prirodzenú vlhkosť, obnoviť (RESTORE) jej pružnosť a oživiť (RENEW) jej vzhľad.

Forever R3 Factor Skin Defense Creme

Obsahuje ovocné kyseliny, ktoré pôsobia ako odlupovače - uvoľňujú odumreté bunky z povrchu pokožky tým, že rozpúšťajú prirodzené látky podobné lepidlu, ktoré zabraňujú uvoľňovaniu odumretých buniek, a ktoré nechránia pred stratou vlhkosti. Tým, že sa zbavíme týchto odumretých buniek, sprístupníme mladé bunky obnovovaciemu procesu pokožky.

Kompletný obnovovací proces pokožky trvá 21 - 28 dní, preto rovnako dlhý čas je potrebné používať krém, aby sa jeho účinky prejavili.

Návod na použitie

Aplikujte na vyčistenú tvár, krk a ďalšie oblasti podľa potreby. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte ráno i večer. Po jeho použití môžete počas dňa aplikovať  Firming Foundation Lotionprípadne aj make-up, alebo na noc krém Recovering Night Creme.

(Pozrite časť Aloe Fleur de Jouvence.)

Ideálny aj na chodidlá.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?