Forever Epiblanc

Forever Epiblanc

Tmavé škvrny a pehy na pokožke môžu byť výsledkom opaľovania alebo dedičné. Forever Epiblanc má exkluzívne zloženie, špeciálne vytvorené na zosvetlenie týchto škvŕn (rozjasnenie pleti), čím vám pomôže zjemniť ich sfarbenie.

Viac detailov

Forever Epiblanc (28,3 g)

Exkluzívne zloženie špeciálne vytvorené na zosvetlenie tmavých škvŕn a pieh na pokožke. Dokonca aj na rozjasnenie pleti a vyrovnanie jej tónu, čím pomáha znižovať ich viditeľnosť a výskyt. Forever 100 % stabilizované aloe vera je skvelým základom pre prírodné botanické výťažky obsiahnuté v tomto výrobku - obsahuje medvedicu lekársku, extrakt zo štiava vodného a prírodný vitamín E.

Je najúčinnejší, ak sa aplikuje priamo na miesta, ktoré chcete zosvetliť. Počas dňa sa odporúča používať kombináciu Forever Epiblanc s opaľovacím krémom Aloe Sunscreen.

Návod na použitie

Aplikujte ráno a večer na miesta pokožky, ktoré si žiadate zosvetliť, potom aplikujte hydratačný krém. Odporúča sa počas dňa používať aj Forever Aloe Sunscreen.

Upozornenie

Zabráňte kontaktu s očami. V prípade podráždenia si oči vypláchnite vodou. Ak podráždenie pretrváva, prerušte používanie výrobku a kontaktujte svojho lekára.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?