Forever Aloe Scrub

Forever Aloe Scrub

Aloe Scrub obsahuje jedinečnú kombináciu stabilizovaného aloe vera gélu  a pevných mikroperličiek, ktoré sú vyrobené z čistého jojobového oleja. Je dostatočne jemný na každodenné použitie a dosť silný na odstránenie odumretého tkaniva, ktoré sa zhromažďuje v jemných póroch pokožky.

Viac detailov


17,84 € s DPH

238

Forever Aloe Scrub (99 gramov)

Forever Aloe Scrub obsahuje stabilizovaný aloe vera gél a jojobový olej - dve prírodné zložky, ktoré otvárajú cestu jedinečnému regeneračnému procesu pokožky a pomáhajú ju chrániť pred vysušením a pred škodlivými účinkami syntetických čistiacich prostriedkov.

Forever Aloe Scrub jemne odstraňuje odumreté bunky kože a tkaniva, ktoré upchávajú póry a zhoršujú vzhľad pokožky. Umožňuje tak odhaliť sa žiarivej, "novšej" a zdravšej pokožke.

Návod na použitie

Aplikujte na mokrú tvár alebo telo a jemne masírujte končekmi prstov (vyhýbajte sa očiam) dve až tri minúty. Podľa potreby môžete pridať vodu. Starostlivo opláchnite vlažnou vodou a vysušte prikladaním čistého uteráka.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?