Forever Marine Mask

Forever Marine Mask

Táto pleťová maska prečistí vašu pleť do hĺbky, pričom ju vyhladí pôsobením minerálnych látok z mora a zlepší jej kvalitu vďaka hydratačným vlastnostiam aloe vera, medu a výťažku z uhorky. Táto ľahko aplikovateľná, hlbokočistiaca maska zanechá vašu pleť sviežu a revitalizovanú.

Viac detailov


20,40 € s DPH

234

Forever Marine Mask (113 g)

Špeciálne upravená zmes z Aloe Barbadensis Miller a morských rias, ktorá pomáha napínaniu, hydratácii a zjemneniu pokožky na tvári. Týmito schopnosťami napomáha k redukcii jemných vrások. Aloe je najefektívnejší prírodný zvlhčovač. Morská chaluha je bohatá na minerálne soli, vyhladzovacie prvky, vitamíny, polysacharidy, ktoré sú dôležité pre zdravú pleť.

Forever Marine Mask

• Dodáva zásoby minerálnych látok, vyvažuje a revitalizuje pokožku
• Pravidelným používaním môžete čeliť znečisteniu a iným podmienkam životného prostredia
• Ideálna pre pokožku, ktorá má znaky starnutia (dehydratácia, prepadávanie, vrásky, matnosť)

Návod na použitie

Po dôkladnom umytí tváre rozotrite Forever Marine Mask v dostatočnom množstve, pohybmi smerom nahor k vonkajším obrysom tváre, na celú tvár okrem očí. Nechajte ju 15-20 minút uschnúť, potom ju umyte z tváre teplou vodou a tampónom. Pre lepší výsledok a dôkladnejšie prečistenie pleti aplikujte aspoň dvakrát týždenne.

Upozornenie

Zabráňte kontaktu s očami. V prípade podráždenia si oči vypláchnite vodou. Ak podráždenie pretrváva, prerušte používanie výrobku a kontaktujte svojho lekára.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?