Rehydrating Toner

Rehydrating Toner

Obsahuje aloe, výťažok z rastliny hammamel virgínsky, rastlinné extrakty s tonizujúcimi účinkami, hydratačné zložky, kolagén a alantoín, ktoré vytvárajú toto jemné tonikum bez alkoholu. Odstraňuje zvyšky čistiaceho mlieka, mastnôt a odumretých povrchových buniek pleti, sťahuje póry a zanecháva tak pokožku jemnú a čistú.

Viac detailov


13,15 € s DPH

338

Rehydrating Toner

Rehydrating Toner je nevysušujúce tonikum bez alkoholu, ktoré obsahuje prírodné aloe vera a výťažok z rastliny hamamel virgínsky (Hamamelis virginiana) spolu so špeciálnymi zvlhčovačmi pokožky a rastlinnými extraktmi s tonizujúcimi účinkami. Obsahuje aj kolagén a alantoín pre výživu buniek.

Návod na použitie

Každé ráno a večer aplikujte Toner na pleť pomocou vatového tampónu krúživými pohybmi smerom nahor a von, až kým tampónik zostane bez sfarbenia. Vaša pleť zostane čistá, jemná, vyhladená a so stiahnutými pórmi.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?