Exfoliating Cleanser

Exfoliating Cleanser

Nemastné, nedráždivé čistiace pleťové mlieko, používané na dôkladné odstránenie make-upu a nečistôt pri použití iba niekoľkých kvapiek. Hypoalergické, s vyváženou vlhkosťou a pH.

Viac detailov


13,15 € s DPH

339

Aloe Cleanser (118 ml)

Aloe Cleanser je pripravený z hypoalergických ingrediencií a predstavuje ľahké, nedráždivé čistiace pleťové mlieko s vyváženým pH a vlhkosťou. Rýchlo a dôkladne odstraňuje make-up a rôzne nečistoty, ktoré sa na pokožke vyskytujú.

Používajte ho ako prvý krok v príprave na komplexné ošetrenie pleti s režimom Fleur de Jouvence, alebo jednoducho v každodennej bežnej starostlivosti o pleť. Aloe Cleanser obsahuje tú správnu zmes jojobového oleja a vody, ktorá zanechá vašu pleť dokonale čistú a sviežu bez vysušenia!

Návod na použitie

Na končeky prstov si dajte niekoľko kvapiek prípravku Aloe Cleanser a krúživými pohybmi jemne a pomaly rozotrite po celej tvári a krku. Make-up, povrchové nečistoty a odumreté šupinky pokožky potom odstránite utretím jemne navlhčeným vatovým tampónom alebo obrúskom. Na vašej pleti zostane pocit čistoty, mäkkosti a pružnosti. Potom môžete použiť Rehydrating Toner.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?