Facial Contour Mask Powder

Facial Contour Mask Powder

Pleťová maska v prášku, ktorá upravuje kvalitu pokožky a čistí póry. Keď sa zmieša s čistým aloe vera gélom a alantoínom v aktivátore (Aloe Activator), maska hydratuje a čistí, a zároveň vašu pleť spevňuje a vyhladzuje.

Viac detailov


18,73 € s DPH

341

Mask Powder (29 gramov)

Mask Powder (pleťová maska v prášku), je jedinečnou kombináciou vzácnych ingrediencií, vybraných pre ich osobitné schopnosti upravovať kvalitu pokožky a čistiť póry. Je vyrobená tak, aby sa dala dokonale miešať s našim aktivátorom (Aloe Activator) a vytvárať pleťovú masku, ktorá sa ľahko aplikuje na tvár a krk.

Albumín a maltodextrín jej dodávajú sťahujúce a napínacie účinky, zatiaľ čo kaolín vstrebáva nadbytočnú mastnotu.

Alantoín a rumanček pomáhajú vyrovnať a omladiť pokožku.

Návod na použitie

Jednu lyžičku Mask Powder zamiešajte v mištičke s jednou lyžičkou Aloe Activator, až kým zmes nedosiahne konzistenciu krému. S použitím priloženého kozmetického štetca aplikujte jemnú vrstvu rovnakej hrúbky na pleť (vyhnite sa oblasti okolo očí). Začnite dolu na krku a postupne rozotierajte masku aj na tvár. Ľahnite si, uvoľnite sa a nehýbte tvárou po dobu asi 30 minút.

Masku odstráňte jej zmäkčením pomocou teplého, vlhkého uteráka. Potom tvár a krk jemne opláchnite teplou vodou.

Vatovým tampónikom naneste a votrite do pleti Rehydrating Toner a potom aplikujte hydratačný krém.

Poznámka

Krátko po aplikácii môžete pociťovať sťahy na tvári. Výnimočne sa môže vyskytnúť mierne svrbenie. V tom prípade jednoducho jemne tlačte na to miesto bruškom prsta, pokým svrbenie neustúpi. Miesto netrite a neškrabte.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?