Aloe Activator

Aloe Activator

Exkluzívny čistiaci a hydratačný prípravok so stabilizovaným aloe vera gélom a alantoínom. Obsahuje enzýmy, aminokyseliny a polysacharidy.

Viac detailov


13,15 € s DPH

343

Aloe Activator (59 ml v súprave, 118 ml ak sa kúpi samostatne)

Aloe Activator obsahuje stabilizovaný aloe vera gél a alantoín, činidlo podporujúce rast a obnovu organických buniek. Aloe Activator je skvelý prípravok na reguláciu vlhkosti pokožky, obsahujúci enzýmy, aminokyseliny a polysacharidy.

Predstavuje ideálny tekutý doplnok pre kombinovanie s Forever pleťovou maskou v prášku (Mask Powder) na zvlhčenie, čistenie a kondicionovanie pleti. Pomocou tejto masky sa odstraňujú odumreté bunky pleti. Odhalia sa nové bunky, ktoré dodávajú pokožke svieži, zdravím prekypujúci žiarivý vzhľad. Tým, že jeho pH je 4,5, je dostatočne jemný aj na použitie v blízkosti očí.

Aloe Activator je až neuveriteľne univerzálny.

Hoci predstavuje základnú súčasť režimu Aloe Fleur de Jouvence, je mimoriadne vhodný i na mnoho iných účelov, ako napríklad čistenie a osvieženie pleti. Za týmto účelom naneste Activator na vatový tampón a aplikujte jemne na tvár a krk.

Návod na použitie

Ako súčasť režimu Aloe Fleur de Jouvence.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?