Recovering Night Creme

Recovering Night Creme

Nočný regeneračný krém, ktorý minimalizuje výskyt vrások. Polysacharidy a hydratačné zložky udržujú vlhkosť pokožky. Prírodné tukové zložky, glyceridy pšeničných klíčkov, jojoba a olej z marhuľových jadier udržujú vyvážený pomer oleja a vody; kolagén a hydrolyzovaný elastín redukujú jemné vrásky.

Viac detailov


28,78 € s DPH

342

Recovering Night Creme (57 gramov)

Nočný regeneračný krém Recovering Night Creme je základnou súčasťou kolekcie Aloe Fleur de Jouvence. Obsahuje polysacharidy a iné zvlhčovače pokožky, ktoré tvoria na pokožke ochranný film zabraňujúci jej vysušovaniu.

Glyceridy z pšeničných klíčkov, olej z jadier marhúľ a jojobový olej dodávajú prírodné lipidy, potrebné na zachovávanie optimálnej rovnováhy medzi olejmi a vodou v pokožke.

Rozpustný kolagén a hydrolyzovaný elastín sú potrebné na zachovanie správnej štruktúry pokožky, znižovanie tvorby vrások a kožných záhybov, čím pomáhajú bojovať proti príznakom starnutia.

Sú v ňom obsiahnuté aj špeciálne látky, získané z rastlinných a včelích extraktov, ktoré pomáhajú zlepšiť kvalitu pleti.

Zvlhčovače v Recovering Night Creme vašu pleť oživujú a omladzujú. Je určený na regeneráciu pleti v noci počas spánku, keď telo oddychuje, čím pomáha obnoviť „kvet mladosti“- pleť mladistvého vzhľadu, hladkú a pružnú. Je to skvelý, zamatovo jemný krém, ktorý obnovuje vyplnenie aj tých najjemnejších vrások, udržuje pleť jemnú a súčasne jej pomáha zachovať si elasticitu a vlhkosť.

Návod na použitie

Zoberte malé množstvo krému na špičky prstov a jemne rozotrite po celej tvári a krku, až kým sa nevytvorí na povrchu tváre tenký, súvislý film.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?