Firming Foundation Lotion

Firming Foundation Lotion

Denný podkladový pleťový krém s vysokým obsahom vitamínov A, C, E a hydratačných látok na spevnenie a obnovu pleti, ako aj ochranu pórov pod make-upom. Pomáha pleti udržiavať potrebnú vlhkosť.

Viac detailov


20,52 € s DPH

340

Firming Day Lotion (59 ml)

Firming Foundation Lotion je krém vyvinutý najmodernejšou technológiou, určený na starostlivosť o pleť, zostavený špeciálne pre použitie v Aloe Fleur de Jouvence režime. Je ideálny na každodennú ochranu pred vplyvmi prostredia. Kombinácia vedy v oblasti dermatológie s umením v kozmetike vytvorila účinný prípravok, ktorý redukuje príznaky starnutia tým, že pomáha pleť spevniť, obnoviť jej textúru, zúžiť póry a vytvára ochranný podklad pre nanesenie make-upu.

Aby sa dosiahli tieto výsledky, krém obsahuje zmes aloe vera s ďalšími špeciálnymi látkami na zvlhčenie a zabránenie vysušovania pleti a kondicionérmi, spolu s kolagénom a elastínom, nutných pre udržanie správnej štruktúry pleti a jej mladistvého vzhľadu.

Krém obsahuje aj vitamíny A, C a E.

Návod na použitie

• Končekmi prstov jemne naneste krém na celú plochu tváre a krku.
• Je taktiež vynikajúcim podkladom pre líčenie s kozmetikou Sonya Colour Collection.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?