Aloe Body Toning Kit

Aloe Body Toning Kit

Doprajte si domáci zábal tela za účelom jeho sformovania, spevnenia a odstránenia nerovnomerného povrchu pri celulitíde. Stabilizovaný aloe vera gél spolu s európskymi bylinkami a tepelne pôsobiacimi látkami stimulujú krvný obeh, očisťujú pokožku a zbavujú ju nadbytočnej tekutiny, ktorá môže prispievať k vzniku celulitídy.

Viac detailov


101,82 € s DPH

055

Aloe Body Toning Kit (súprava na formovanie tela)

Celulitída trápi hlavne ženy, ale i niektorí muži majú s celulitídou problémy. Francúzi už pred rokmi zistili, že koktejl z určitých rastlinných extraktov aplikovaných na pokožku pomáha vytiahnuť celulitídu z buniek.

Aloe Body Toning Kit obsahuje

• Aloe Body Toner
• Aloe Body Conditioning Creme
• Aloe Bath Gelée
• Lufu a celofánovú fóliu

Aloe Body Toning Kit

Aloe, ktoré obsahuje lignín, pomáha všetkým ingredienciám prenikať hlboko do pokožky, a preto má tento zábal vysokú účinnosť. Na zábal využívame telový tonik Aloe, ktorý je bohatý na živiny, odbúrava celulitídu a súčasne tonizuje a spevňuje pokožku. Zábal obsahuje brečtanový, tavoľníkový, plamienkový, prasličkový extrakt, ďalej extrakt z riasy mechúrnatej a stabilizované aloe vera prenesie tieto ingredience na bunkovú úroveň (tam, kde ich potrebujeme) a vytiahne celulitídu. Aloe pomáha opraviť poškodené tkanivo a lymfatický systém a odplaviť toxíny von. Zábal obsahuje tiež škoricový olej a papriku, ktoré zlepšujú prekrvenie a prehriatie pokožky.
Výsledok môže byť menej zreteľný u ľudí s dlhodobou obezitou (tuky totiž spevneli) – vtedy je nutné aj pravidelné cvičenie + dietetický program.

Návod na použitie

Počas prvého týždňa sa odporúča zábal použiť dva až tri krát s postupným znižovaním ich počtu v nasledujúcich týždňoch v závislosti od potreby.
Po aplikovaní môže prísť pocit smädu, nakoľko telo stratilo vodu. Na zlepšenie metabolizmu a zvýšenie vylučovania vody a tuku z tela odporúčame viacej piť Aloe Blossom Herbal Tea alebo aspoň vodu.

Úbytok z obvodu je merateľný už po prvom zábale!

Upozornenie

• Po použití zábalu neumývať pokožku 4 hodiny.
• Celofánový zábal nepoužívať v tehotenstve, po nedávnom operačnom zákroku, pri kŕčových žilách, pri problémoch so srdcom alebo krvným obehom, počas menštruačného cyklu.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?