Aloe MSM Gel

Aloe MSM Gel

MSM znamená metylsulfonylmetán, prírodný zdroj organickej síry, ktorá sa nachádza v bunkách skoro všetkých živých organizmov a je treťou najviac sa vyskytujúcou látkou v našom organizme. Druhou hlavnou zložkou gélu je čisté, stabilizované aloe vera. MSM gél je kombináciou týchto dvoch účinných zložiek, spolu s bylinnými extraktmi a ďalšími vybranými účinnými zložkami, pre ukľudňujúci účinok.

Viac detailov


28,40 € s DPH

205

Aloe MSM Gel (118 ml)

Obsahuje Aloe Barbadensis Gel (stabilizovaný aloe vera gél) - 40,2% hmotnostných, vodu, MSM (metylsulfonylmetán, čo je prírodný zdroj organickej síry), bylinné extrakty, ďalšie účinné zložky prinášajúce úľavu, utíšenie. Síra je tretia najviac sa vyskytujúca látka v našom tele.

Aloe MSM gel

Síra obsiahnutá v Aloe MSM gel je látkou, ktorá je známa svojimi bolesť tíšiacimi účinkami pri zápaloch, obnovuje flexibilitu (ohybnosť) bielkovinovej vrstvy bunečnej steny chrupavky a svalov, vyrovnáva vnútrobunkový tlak a tým eliminuje zápal i priamu príčinu bolesti kĺbov, svalov a ostatných mäkkých tkanív.

Aloe MSM gel je určený na zmiernenie zápalu, tíšenie bolesti a zlepšenie pohyblivosti kĺbov. Vyskúšajte Aloe MSM Gel ešte dnes a pocíťte úľavu na vlastnom tele!

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?