Aloe Sunscreen Spray

Aloe Sunscreen Spray

Ochrana vašej pokožky pred starnutím a škodlivými dôsledkami opaľovania nebola nikdy jednoduchšia. Nechajte silu nášho nového Aloe Sunscreen Spray na opaľovanie s ochranným faktorom 30 spolu s výhodami vodeodolného zloženia a pohodlnou sprejovou aplikáciou urobiť prácu za vás!

Viac detailov


18,71 € s DPH

319

Aloe Sunscreen Spray (sprej na opaľovanie, 178 ml)

Ak so svojou rodinou vyznávate aktívny životný štýl, znamená to, že by ste mali byť vždy pripravení. Ak budú všetci spokojní, budete sa môcť ďalej venovať tomu, čo robíte. Takže ak ste pripravení na pobyt na slnku, nemusíte sa ničoho báť

Preto by ste mali mať vždy pri sebe sprej na opaľovanie s aloe s ochranným faktorom 30. Sprej obsahuje aloe vera, vďaka čomu chráni vašu pokožku pred starnutím a škodlivými vplyvmi slnka. Ďalšou výhodou je, že je mimoriadne odolný voči vode, a tak sa môžete bez obáv čľapkať a plávať. Jednoducho stlačíte pumpičku, nasprejujete sa a môžete ísť. Nikdy nebolo ľahšie mať v lete zdravú pokožku.

• Ochranný faktor 30 s úplnou ochranou pred UVA a UVB žiarením,
• mimoriadne odolný voči vode,
• pohodlné nanášanie nasprejovaním.

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?