Aloe Sunscreen

Aloe Sunscreen

Krém na opaľovanie Aloe Sunscreen s ochranným faktorom 30 zabraňuje pôsobeniu UVA a UVB lúčov. Táto hodvábne jemná emulzia, obsahujúca čistý stabilizovaný aloe vera gél, obnovuje prirodzenú rovnováhu a hydratáciu pokožky, vyhladzuje ju a zvláčňuje vďaka využitiu kombinácie modernej vedy a prírodných látok.

Viac detailov


18,31 € s DPH

199

Aloe Sunscreen (opaľovací krém s UV filtrom, 118 ml)

Obsahuje Aloe Barbadensis Gel (stabilizovaný aloe vera gél - 35,1 % hmotnostných), ako svoju primárnu zložku a bol špeciálne vyvinutý na ochranu kože pred škodlivými ultrafialovými lúčmi zo slnka. Ochranný faktor 30 (dĺžka pobytu na slnku).

Aloe Sunscreen 

• Vode odolný, uchováva si ochranné vlastnosti aj po 40 minútach vo vode
• Efektívny na ochladenie a ukľudnenie unavenej pokožky
• Je vynikajúci pre ľudí so svetlou pokožkou, pre tých, čo majú alergiu na slnko, pre deti
• Prirodzený repelent

Návod na použitie

Aplikujte voľne na odhalené oblasti. Použite približne dve polievkové lyžice na pokrytie tela a končekmi prstov vmasírujte. (Dlane absorbujú dosť veľa krému.) Aplikujte 15 - 30 minút pred opaľovaním. Znovu aplikujte, keď cítite, že je pokožka vysušená.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?