Aloe First

Aloe First

Tento ľahko aplikovateľný sprej je založený na báze stabilizovaného aloe vera gélu, včelieho propolisu, alantoínu a 11 starostlivo vybraných rastlinných extraktov. Má vyvážené pH, takže je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.

Viac detailov


22,70 € s DPH

040

Aloe First (aloe prvá pomoc, 473 ml)

Aloe First je veľmi zaujímavý ako doplnok každej súpravy prvej pomoci. pH Aloe First je vyvážené a poskytuje upokojujúci účinok aj na veľmi citlivú pokožku.

Aloe Fist obsahuje 80 % čistého aloe vera gélu + propolis + 11 protizápalových bylín.

Aloe First

• Popáleniny (i od slnka) - chladivý účinok produktu
• Prechladnutie - nastriekať do nosa (nádcha) prípadne do krku (škrabanie v hrdle)
• Dezinfekcia lupienky, ekzémov, oparov
• Pliesne - aplikovať na poškodené miesta
• Vynikajúce na upokojenie podráždenej pokožky po depilácii voskom
• Na odreniny a drobné, nie hlboké, rezné rany nastriekať priamo na ranu (očistenú)
• Vypadávane vlasov  - nastriekať na vlasy, vmasírovať do pokožky hlavy a zabaliť aspoň na pol hodiny
• Po trvalej a pred trvalou – nastriekať Aloe First na vlasy

Vynikajúce aj na jemné, slabé a vo veľkom množstve vypadávajúce alebo rýchlo sa mastiace vlasy. Dužina z aloe vera, ktorá je súčasťou Aloe First vďaka svojej výnimočnej penetračnej schopnosti preniká do vlasového vačku (folikula), kde pôsobí regeneračne, upokojujúce liečivé byliny obsiahnuté v Aloe First stišujú alergiu, podráždenie pokožky. Nanášame na umytú, mierne preschnutú hlavu jemným vtieraním ku korienkom vlasov, necháme na vlasoch. Neoplachujeme! Výrazné zlepšenie vlasov už po niekoľkých týždňoch.

Upozornenie

Pri podozrení na alergiu na propolis najskôr vyskúšajte aplikovať Aloe First na menšiu časť pokožky predlaktia, či nedôjde do 20 minút k alergickej reakcii.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?