Forever Bee Honey

Forever Bee Honey

Forever Bee Honey obsahuje iba čisté prírodné zložky. Toto chutné a výživné sladidlo plné prírodných dobrôt má v jednej polievkovej lyžici približne 70 kcal. Je ľahko stráviteľné, bohaté na uhľohydráty a minerálne látky - vápnik a fosfor. Forever Bee Honey je rýchlym a výživným zdrojom energie pre každú príležitosť!

Viac detailov


19,43 € s DPH

207

Forever Bee Honey (0,5 kg čistého medu)

Zásobáreň prírodnej dobroty so sacharidmi a minerálnymi látkami, ako sú vápnik a fosfor, robia z tohto včelieho medu neuveriteľne rýchly zdroj energie. Pri množstve približne 70 kcal na dávku je toto prírodné sladidlo ľahko stráviteľné a poskytuje vyvážené množstvo vitamínov, minerálnych látok, enzýmov, bielkovín a aminokyselín.

Návod na použitie

Med možete konzumovať samostatne alebo použiť ako prírodné sladidlo.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?