Forever ARGI+

Forever ARGI+

ARGI+ je unikátny produkt, ktorý obsahuje L-arginín, vitamíny (C, D3, K2, B6, B12, B9) a antioxidanty (patentovaná zmes výťažkov z granátového jablka, hroznových šupiek, červeného vína, bazy,malín,višní, černíc, čiernych ríbezlí, brusníc), ktoré sú dôležité pre celý kardiovaskulárny systém. L-arginín je aminokyselina s takým silným účinkom, že ju vedci nazývajú ”zázračná molekula”.

Viac detailov


67,50 € s DPH

473

ARGI+         (30 sáčkov v balení - 10g/1 vrecúško)   

 

L-arginín sa mení na oxid dusnatý - molekulu, ktorá pomáha uvoľňovať cievy a udržať ich flexibilné, čím sa zlepšuje prietok krvi. To napomáha správnemu fungovaniu celého kardiovaskulárneho systému - dobrej práci srdca, udržiavanie normálnej hladiny krvného tlaku a zlepšenie cirkulácie krvi v celom tele (prekrvenie aj tých najjemnejších vlásočníc), znižovanie cholesterolu a tvorby krvných zrazenín.

 

ARGI+ obsahuje okrem veľmi účinného L-arginínu tiež:

- granátové jablko (známe svojimi silnými antioxidačnými vlastnosťami),

- extrakt z červeného vína (pomáha udržiavať optimálnu hladinu cholesterolu),

- extrakt z hroznových šupiek a bobúľ (kardiovaskulárny a imunitný systém).

 

ARGI+

  • má vysoké antioxidačné vlastnosti (spomaľuje proces starnutia, ochrana proti civilizačným problémom)
  • pre dobré zdravie buniek (Argi+ poskytuje esenciálne aminokyseliny a vitamíny, ktoré sú potrebné pre naše bunky, aby boli v optimálnom stave)
  • pre mozog (zlepšenie dlhodobej pamäte a kognitívnych funkcií, čo sú myšlienkové procesy umožňujúce nám myslieť, učiť sa, spoznávať okolitý svet, pamätať si..., prevencia stareckej demencie, Alzheimerovej choroby)
  • podpora imunity
  • podpora sexuálnych funkcií (vďaka podporeoptimálneho prietoku krvi)
  • pre zdravú funkciu pľúc (pomáha otvárať dýchacie cesty, zlepšuje dýchanie a pomáha udržať optimálne zdravie pľúc - pri astme a iných pľúcnych ochoreniach, pravidelné užívanie je dôležité aj pre fajčiarov)
  • pre dobré trávenie
  • prínos pre svaly a kosti (Argi+ poskytuje esenciálne živiny potrebné pre svaly, chrupavky, šľachy, väzy a kĺby, podporuje tvorbu svalovej hmoty)
  • pre šport (posilňuje záťažovú toleranciu, pozitívne pôsobí na pľúca, zabraňuje vzniku svalovice, urýchľuje regeneráciu po športovom výkone)

 

 

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

 

 

 

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?