Forever Arctic Sea

Forever Arctic Sea

Nový a vylepšený Forever Arctic-Sea poskytuje dokonalú rovnováhu omega-3 mastných kyselín v patentovanej zmesi prírodného rybieho a kalmarového oleja, s olivovým olejom, aby ešte viac podporoval váš kardiovaskulárny systém, mozog a oči. Táto unikátna zmes od Forever Living poskytuje nielen o 33 % viac DHA denne, ale vytvára aj dokonalú rovnováhu DHA a EPA pre optimálne zdravie a pohodu.

Viac detailov


33,76 € s DPH

376

Forever Arctic Sea (120 kapsúl)

Nový a vylepšený Forever Arctic Sea teraz obsahuje patentovanú zmes oleja z kalmarov bohatého na DHA, ultračistého omega-3 rybieho oleja a olivového oleja bohatého na kyselinu olejovú. Táto unikátna zmes je jedinečná pre Forever Living a poskytuje nielen o 33 % viac DHA denne, ale tvorí aj dokonalú rovnováhu DHA a EPA pre optimálne zdravie a pohodu.

Nenasýtené mastné kyseliny majú dôležitú úlohu v udržiavaní zdravého imunitného systému, posilňujú ho v boji proti infekciám a znižujú zápaly v tele. Prispievajú k správnemu fungovaniu srdcovo-cievneho, imunitného, reprodukčného a nervového systému. Okrem toho predstavujú aj základnú stavebnú zložku bunkovej membrány. Nedostatok omega-3 mastných kyselín v ľudskom tele sa prejavuje zhoršením pamäti a mentálnych schopností, spôsobuje zlé zrážanie krvi a poruchy zraku, celkovo oslabuje imunitný systém.

Forever Arctic Sea

• Nenasýtené mastné kyseliny pomáhajú brzdiť rozvoj srdcovo-cievnych a nádorových ochorení a pôsobia ako prevencia vzniku srdcovo-cievnych ochorení. Zabraňujú tvorbe krvných zrazenín (bez vedľajších účinkov), prirodzene znižujú hustotu krvi, majú pozitívny účinok pri lepšom zásobovaní aj v jemných a zúžených cievach (ruky, prsty, oči, uši...), uľahčujú prácu srdca, pomáhajú upravovať prácu srdca (arytmiu), pomáhajú pri kôrnatení ciev, angíne pectoris.
• Regulácia krvného tlaku, znižovanie cholesterolu
• Nenasýtené mastné kyseliny majú význam pri nádorových ochoreniach - zabraňujú rozširovaniu (deleniu) nádorových buniek, znižujú riziko vzniku a šírenia metastáz (hlavne pri rakovine prsníka, hrubého čreva, prostaty).
• Nenasýtené mastné kyseliny majú pozitívne účinky pri nervových a psychických problémoch – môžu pomôcť pri depresívnych stavoch, nedostatku pozornosti, hyperaktivite, dyslexii, schizofrénii, bolestiach hlavy, stupňujúcej sa agresivite.
• Ekzémy, suchá koža, psoriáza, zápaly kože 
• Lámavosť vlasov, vypadávanie vlasov
• Novotvorba kostnej hmoty
• Reumatické ochorenia
• Majú veľký význam pri cukrovke, pre zrakovú ostrosť, pri Crohnovej chorobe, zelenom zákale (vysoký očný tlak).

Návod na použitie

Dávkovanie: užite 2 kapsuly spolu s jedlom trikrát denne ako výživový doplnok.

Upozornenie

Ak beriete lieky na riedenie krvi, poraďte sa s lekárom!

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?