Forever Calcium

Forever Calcium

Forever Calcium tvorí citrát vápenatý ultra-vysokej hustoty, ktorý vášmu organizmu dodá 100 % odporúčaného množstva denného príjmu vápnika. Štyri tablety obsahujú 1000 mg vápnika, ktorý je skombinovaný s vitamínom D a magnéziom – prvkami, ktoré sú nevyhnutné pre jeho max. absorpciu. Je to jednoduchý a efektívny spôsob, ako si zabezpečiť dostatočné množstvo vápnika pre podporu zdravia vašich kostí.

Viac detailov


29,76 € s DPH

206

Forever Calcium (90 tabliet)

Vápnik je najbežnejšia minerálna latka ľudského tela, tvorí okolo 2 % celkovej hmotnosti. Väčšina vápnika (99 %) sa nachádza v kostiach a zuboch, zvyšok sa nachádza v nervových bunkách, krvi, tkanive a v ostatných telesných tekutinách. Vápnik sa považuje za dôležitý pre rast a zdravie zubov a kostí, no je rovnako nevyhnutný pre zrážanlivosť krvi a prenos nervových impulzov. Je potrebný pre funkciu svalov a tvorbu hormónov, vrátane inzulínu. Nedostatočným prísunom vápnika môže podľa rôznych výskumov trpieť až 75 % populácie.

Forever Calcium

• Vápnik je nevyhnutným doplnkom pri osteoporóze
• Dostatočný prísun vápnika pomáha pri zlomeninách - urýchľuje hojenie rán, rekonvalescenciu
• Magnézium je vynikajúcim doplnkom výživy pri psychických problémoch, neurózach, tetánii, nervozite, tréme a ďalších podobných problémoch, ukľudňuje organizmus a celkovo posilňuje psychiku

Návod na použitie

Dávkovanie: 3 - 4 tablety denne s jedlom.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?