Forever B12 Plus

Forever B12 Plus

Forever B12 Plus kombinuje kyselinu listovú s vitamínom B12. Účinné látky sú postupne uvoľňované, a tak napomáhajú metabolickým procesom, vrátanie delenia buniek, syntéze DNA, tvorbe červených krviniek a správnej funkcii nervovej sústavy. Tento doplnok je výnimočne bezpečný, keďže obe zložky sú tolerované telom aj vo veľkých množstvách.

Viac detailov


18,91 € s DPH

188

Forever B12 Plus (60 tabliet)

Skombinované dva vitamíny: B12 (500 mcg) + kyselina listová (400 mcg).

Forever B12 Plus

• Napomáha metabolickým procesom, vrátane delenia buniek, syntéze DNA
• Napomáha tvorbe červených krviniek, správnej funkcii nervovej sústavy
• Znižovanie rizika srdcových chorôb
• Veľmi dôležitý aj pre ženy, ktoré chcú počať, pretože kyselina listová je veľmi dôležitá počas prvých troch mesiacoch tehotenstva
• Vitamín B12 spolupracuje s kyselinou listovou pri redukcii hladiny monocysteínu v organizme (zvýšené množstvo tejto aminokyseliny je spojené so zvýšeným rizikom srdcových chorôb a rôznych foriem straty pamate)

Návod na použitie

Dávkovanie: jedna tabletka za dva dni po jedle.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?