Forever CardioHealth s koenzýmom Q10

Forever CardioHealth s koenzýmom Q10

Forever CardioHealth s koenzýmom Q10 je špeciálny prášok vytvorený tak, aby sa rozpustil v Aloe Vera Géle a tak poskytol organizmu tri dôležité látky podporujúce zdravý kardiovaskulárny systém: podporuje zdravú hladinu homocysteínu, dodáva koenzým Q10 na správne fungovanie buniek a antioxidanty potrebné pre zdravé srdce. Stačí naliať, zamiešať a vypiť – vaše srdce vám poďakuje! Obsahuje sóju.

Viac detailov


29,64 € s DPH

312

Forever CardioHealth s koenzýmom Q10 (30 vrecúšok)

Jedno vrecúško obsahuje 80mg koenzýmu Q10, ktorý je skombinovaný s ďalšími dôležitými látkami pre maximálnu vsrebateľnosť (vitamín C, vitamín E, vitamín B6, folát - kyselina listová, vitamín B12, horčík, chróm, extrakty z jadier viniča a kurkumy, kadidlovník, extrakt z olivových listov a sójový lecitín). Pre maximálne využitie vysypte obsah vrecúška do malej dávky Forever Aloe Vera Gélu, zamiešajte a vypite. Pripravíte tak pre telo výživný kokteil na podporu celého organizmu.

Forever Cardiohealth s koenzýmom Q10

• Koenzým Q10 je enzým, ktorý produkuje ľudské telo a je dôležitý pre základné fungovanie buniek, vrátane tých, ktoré sa týkajú srdca a ciev (vhodný pri chronickej srdcovej nedostatočnosti, angine pectoris, srdcovej arytmii, vysokom krvnom tlaku, ischemickej chorobe srdca, ateroskleróze)
• Tvorba koenzýmu Q10 vekom klesá, po 50-tke sa takmer prestáva vytvárať, preto je veľmi dôležité ho do tela dodávať prostredníctvom výživových doplnkov
• Imunitný systém
• Cukrovka, astma, nádorové ťažkosti
• Únava, vyčerpanosť, stres
• Rekonvalescencia po úrazoch, operáciách
• Predchádzanie civilizačným ochoreniam a prejavom staroby
• Nervovo - svalové ochorenia
• CardioHealth je vyrobený prírodne biochemickou cestou, nie syntetickou

Návod na použitie

Obsah jedného vrecúška rozpustite v 100 ml Aloe Vera Gélu, alebo iného nápoja a vypite.

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?