Forever Garlic-Thyme

Forever Garlic-Thyme

Cesnak a materina dúška, 2 účinné antioxidanty, vytvárajú silnú zbraň na udržanie dobrého zdravia. Keď cesnak narežeme alebo podrvíme, enzýmy začnú reagovať a vznikne veľmi účinná látka. Štúdie ukázali, že ďalšie aktívne zložky v cesnaku pomáhajú organizmu premieňať tuky na energiu a ochraňujú telo pred voľnými radikálmi. Teraz v kombinácii s materinou dúškou, v podobe mäkkých kapsúl bez zápachu.

Viac detailov


20,71 € s DPH

065

Forever Garlic-Thyme (100 kapsúl)

Každá tableta obsahuje výťažky zodpovedajúce 1000 mg čerstvého cesnaku (10 mg koncentrátu cesnakového oleja bez zápachu) a 50 mg tymiánu.

Forever Garlic-Thyme

• Silné antibakteriálne a antimykotické vlastnosti
• Cesnak má protizápalové a silné antioxidačné vlastnosti
• Cesnak s tymiánom brzdia nadmerné hnilobné a kvasné procesy, normalizujú črevnú mikroflóru, ničia choroboplodné baktérie a plesne, pomáhajú vypudzovať parazity, uľavujú pri bolestiach brucha spojených s nafukovaním a plynatosťou. Podporujú vylučovanie tráviacich enzýmov a tvorbu a vylučovanie žlče.
• Podpora premeny tukov na energiu, znižovanie hladiny cholesterolu a zvyšovanie jeho vylučovanie žlčou
• Rozširovanie ciev, znižovanie krvného tlaku, podpora krvného obehu
• U diabetikov pomáha znižovať hladinu glukózy v krvi a zvyšovať vylučovanie inzulínu
• Dýchacie cesty dezinfikuje, pomáha stekuťovať hlieny a uľahčuje vykašliavanie
• Úprava porúch črevnej flóry, pôsobenie proti črevným parazitom

Dávkovanie: jedna kapsulu ku každému jedlu.

Vlastná skúsenosť

Pri akútnych ochoreniach krátkodobo užívať vo vyšších dávkach (3 až 4x denne pri jedle jednu tabletu) v kombinácii s Aloe Vera Gelom prípadne propolisom (ten užívať 3x denne) + dostatočné množstvo vitamínu C. Neužívať vyššie dávky, ak trpíte nízkym krvným tlakom. Cesnak prirodzene znižuje krvný tlak.

Upozornenie

Vhodné sú kombinácie Garlic-thyme so všetkými produktami FLP, s výnimkou Aloe Blossom Herbal Tea, kde by došlo k nežiaducej interakcii.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?