Forever Active Boost

Forever Active Boost

FAB predstavuje rýchly a občerstvujúci prostriedok, pomocou ktorého si zachováte energiu a bdelosť počas celého dňa. Osvieži vás, takže si zachováte vytrvalosť a koncentráciu, aby ste mohli robiť veci, ktoré musíte, ako aj veci, ktoré chcete robiť.

Viac detailov


3,06 € s DPH

321

FAB Forever Active Boost (prírodný energetický nápoj, obsah 250 ml.)

Spoločnosť FLP našla riešenie, ktoré vás povzbudí, keď trpíte akútnym nedostatkom energie – prírodný energetický nápoj FAB Forever Active Boost.

Podporný prostriedok FAB je iný ako ostatné energetické nápoje, pretože vám poskytuje tak okamžitú, ako aj dlhodobú energiu. Okamžitý povzbudzujúci účinok má guarana, prírodná látka, ktorá je veľmi populárna v Brazílii, a dlhodobú energiu získate vďaka technológii ADX7 –patentovanej zmesi rastlín s adaptogénnym účinkom a iných výživných prvkov, ktoré vyvinul popredný ruský vedec a bádateľ v oblasti športu. Zmes ADX7 pomohla ruským atlétom získať počas olympijských súťaží vyše 130 medailí!

Návod na použitie

Konzumujte raz až tri razy denne. Jemne zatraste. Podávajte chladené.

Neodporúča sa deťom a tehotným ženám.

Ak trpíte nejakým ochorením, pred použitím sa poraďte s lekárom.

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?