Gin-Chia

Gin-Chia

Dve staroveké bylinky: zlatá chia zo západu a žeň-šen z východu prinavrátia vášmu telu to, o čo ho oberá dnešný rušný životný štýl. Obe rastliny sú účinnými antioxidantmi, obsahujúce vitamíny A, B1, B2, C a D, ako aj tiamín, riboflavín, vápnik, železo, sodík, draslík, zinok, meď, horčík a mangán. Táto kombinácia môže zvýšiť vašu energiu, vytrvalosť a podporiť zdravú cirkuláciu.

Viac detailov


20,94 € s DPH

047

Gin-Chia (100 tabliet)

Obsahuje Zlatú šalviu a žeň-šen. Zlatá Chia obsahuje zo všetkých plodín najvyššie percento polynasýtených mastných kyselín, je vynikajúcim zdrojom omega-3 mastných kyselín, prírodných antioxidantov a diétnej vlákniny. Žeň-šeň je známy pre svoje tonizačné vlastnosti, obsahuje 11 hormónom podobných saponínov, ktoré robia zo žeň-šeňa adaptogén (prispôsobuje svoje účinky potrebám organizmu). Je tiež aj účinný antioxidant.

Gin-Chia

• Silný antioxidant
• Výborný zdroj bielkovín
• Podporuje zdravý krvný obeh
• Zvyšovanie výdrže a odolnosti (vhodný pre športovcov pred zápasom)
• Prirodzené antidepresívum
• Pri menopauzálnych problémoch (tu je veľmi vhodná kombinácia s Nature-Min).

Návod na použitie

Dávkovanie: jedna tableta dva až štyri krát denne.
Pri menopauze sa nám osvedčilo dávkovanie jedna tableta dva krát denne.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?