Forever Kids

Forever Kids

Veselé a chutné tajomstvo pre deti, poskytujúce každodenné potrebné množstvo výživných látok. Dajte svojim deťom každý deň živiny, ktoré potrebujú, s Forever Kids žuvacími multivitamínmi. Tieto zábavné a lahodné multivitamíny s hroznovou príchuťou poskytujú dospelým aj rastúcim deťom od dvoch rokov nevyhnutné vitamíny, minerály a rastlinné živiny, ktoré im možno chýbajú.

Viac detailov


16,32 € s DPH

354

Forever Kids (detské žuvacie vitamíny s fytonutrientami, 120 tabliet)

Žuvacie multivitamíny Forever Kids sú vyrobené len z tých najkvalitnejších a najdôležitejších surovín - obsahujú vitamíny, minerálne látky a fytonutrienty. Novou zložkou vo Forever Kids je železo, často nedostatková živina. Podľa Národného inštitútu zdravia nedostatok železa „obmedzuje prenos kyslíka do buniek, čo vedie k únave, zlému pracovnému výkonu a zníženej imunite.“ Železo je neoddeliteľnou súčasťou zdravej stravy a môže pomôcť zaistiť, že bude vaše dieťa zdravé a šťastné.

Ďalšou kľúčovou zložkou Forever Kids sú fytonutrienty, inými slovami rastlinné živiny, ktoré sa nachádzajú v ovocí a zelenine. Klinické štúdie ukázali, že tieto látky obsahujú antioxidanty, ktoré pomáhajú neutralizovať škodlivé voľné radikály.

Forever Kids sú pestré, ľahko sa žujú a obsahujú koncentrované zásoby látok z vybraných druhov ovocia a zeleniny. Majú prirodzenú hroznovú chuť a čo je veľmi vzácne, neobsahujú umelé farbivá ani konzervačné látky!

Forever Kids obsahujú vitamín A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, D, E, biotín, kyselinu listovú, vápnik, meď, horčík, mangán, zinok a železo. Pri výrobe sa používa iba surové, zrelé ovocie a zelenina. Neobsahujú cukor, aspartam ani umelé príchute.

Forever Kids

• Doplnenie vitamínov a minerálov pre deti i dospelých
• Vhodné v období tehotenstva (v kombinácii s Nature-Min)

Návod na použitie

Dávkovanie pre deti deti od 3 do 5 rokov: 1 tableta denne pod dohľadom dospelej osoby.

Dávkovanie pre deti staršie ako 4 roky a dospelí: 2 tablety denne ako výživový doplnok.

Odborný článok

Prečítajte si viac v odbornom článku Doc. MVDr. Vojtecha Lisáka, CSc., MPH., člena poradného zboru FLP SR a ČR.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?