Nature-Min

Nature-Min

Vaše telo môže mať úžitok z výživných látok uložených hlboko pod morským dnom. Nature-Min je moderný multiminerálny prípravok, ktorý využíva nové, biologicky dostupnejšie formy minerálov, na dosiahnutie ich maximálnej absorpcie. Poskytuje minerálne látky a stopové prvky v perfektne vyváženom pomere - čo je podstatné pre ich efektívny účinok.

Viac detailov


20,94 € s DPH

037

Nature-Min (180 tbl)

Prípravok Nature-Min obsahuje vápnik, fosfor, jód, železo, horčík, mangán, meď, zinok, selén, chróm, vanád, molybdén - získaných z prírodných minerálnych usadenín morského dna (v chelátovej forme - sú vynikajúco vstrebateľné a zabudované do organizmu). Sú vo vyváženom pomere, takže zabezpečuje väčšinu minerálnych látok, ktoré sú vlastné ľudskému telu. Využívajú tak nové, biologicky dostupnejšie, formy minerálov na dosiahnutie ich maximálnej absorpcie.

Nature-Min

• Minerálne látky hrajú dôležitú úlohu pri začínajúcej aj už prebiehajúcej osteoporóze (aj v menopauze)
• Zlomeniny - minerály urýchľujú hojenie rán
• Minerály môžu pomôcť pri problémoch s vlasmi (vypadávanie...)
• Znižovanie rizika srdcových chorôb

Návod na použitie

Dávkovanie: 4 až 6 tabliet denne (v troch dávkach, s jedlom, aby sa vstrebali spolu s inými zložkami potravy).

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?