Forever Royal Jelly

Forever Royal Jelly

Ak bojujete so stresom, doplňte si energiu a posilnite metabolizmus. Včelia materská kašička, mimoriadne bohatá na enzýmy, obsahuje bielkoviny, minerálne látky, vitamíny A, C, D, E a B komplex, všetkých 8 esenciálnych aminokyselín a 10 neesenciálnych aminokyselín.

Viac detailov


38,00 € s DPH

036

Forever Royal Jelly (včelia materská kašička, 60 tabliet)

Včelia materská kašička je výlučok žľazového systému včely medonosnej. Táto “super potrava” včiel je špeciálne zmiešaná s enzýmami a je ňou kŕmená každá včela, ktorá sa má stať kráľovnou. Je to exkluzívna potrava včelej kráľovnej, ktorá jej umožňuje naklásť až do 3000 vajíčok za deň počas jej šesťročného obdobia života. Včely robotnice, ktoré ňou nie sú kŕmené, žijú iba štyri až šesť týždňov.

Včelia materská kašička od Forever Living Products je zberaná zo suchých, odľahlých, vysoko položených púštnych oblastí, kde takmer nedotknuté prostredie vytvára pre včely ideálne podmienky. Po extrahovaní z plastov je okamžite vysušená zmrazením – tento proces odstraňuje z produktu len nadbytočnú vodu, uchováva v ňom však všetky vitamíny, minerálne latky, enzýmy a koenzýmy.

Forever Royal Jelly

• Chronické infekčné ochorenia spôsobené baktériami, vírusmi a hubami (antibiotické vlastnosti)
• Imunostimulácia (imunitu posilňujúca)
• Protizápalové, anabolické vlastnosti (podpora novotvorby telesnej hmoty)
• Regenerácia organizmu – využitie pri potrebe podporenia obnovy telesných tkanív (pri problémoch súvisiacich so starnutím).
• Obsahuje antioxidačné vitamíny
• Rádioprotektívne zameranie – zmiernenie negatívneho dôsledku rádioaktívneho žiarenia
• Potreba rozšírenia ciev - môže viesť k zníženiu vysokého krvného tlaku a k zníženiu hladiny cholesterolu v krvnej plazme
• Osvedčila sa u rôznych neuróz (zmiernenie symptómov stresu), s tým do určitej miery súvisí aj pozitívny účinok pri rôznych klimakterických problémoch
• Lokálna aplikácia - bradavice, Lupus erytematodes (ľudovo kožnej tuberkulóze)
• Cukrovka – keď nie je alergický na med
• Kožné ekzémy
• Močové problémy (napr. samovoľný únik moču) – dôležité užívať dlhodobo v kombinácii s Aloe Berry Nectar

Návod na použitie

Dávkovanie: 1 tableta 2 x denne

Upozornenie

Riziko môže byť u detí, u ktorých ešte hormonálny systém nie je stabilný. Podľa určitých odborníkov by sa nemala podávať pri prudkých infekčných ochoreniach (snáď s výnimkou chrípky). Nie je vhodné užívať veľmi dlhodobo vzhľadom na jej hormonálnu povahu.

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?